FARMACEUTICKÝ ASISTENT - BEZ VÍKENDŮ (27-33.000 Kč)

27000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Máte vzdělání v oboru Farmaceutický asistent a poohlížíte se po nové pracovní příležitosti? Jste komunikativní a chcete pracovat ve společnosti, která nabízí nespočet benefitů? Chcete mít víkendy volné? Pak hledáme právě Vás! Do stabilní společnosti hledáme posilu na pozici: FARMACEUTICKÝ ASISTENT - BEZ VÍKENDŮ (27-33.000 Kč)

Pracovní náplň

  • odborné poradenství zákazníkům
  • vedení administrativy spojené s chodem lékárny
  • aktivní účast na různých projektech v rámci lékárny
  • výdej léků

Co požadujeme?

  • SŠ/VOŠ vzdělání v oboru farmaceutický asistent
  • příjemné vystupování
  • vstřícnost a komunikativnost

Co nabízíme?

  • moderní zázemí stabilní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • volné víkendy
  • čtvrtletní odměny
  • 28 dní placeného volna
  • stravenky
  • příspěvek na sport
  • příspěvek na dětské tábory
  • profesní a osobní růst
  • možnost dalšího vzdělávání se
  • vhodné pro absolventy
  • možnost zkráceného úvazku

    Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí