FRONT-END WEB DEVELOPER

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jsi čerstvý absolvent a máš už za sebou svoje první webové stránky? Nebo máš už víceletou praxi s web designem a hledáš uplatnění?

Pracovní náplň

  • zachycení celého procesu od A do Z
  • prvotní konzultace se zákazníkem
  • nasazení produktu směrem ke klientovi
  • údržba a následná péče i po nasazení produktu
  • vývoj hotového produktu skrze šablony

Co požadujeme?

  • HTML a CSS máš v malíku, s JavaScriptem si taky rozumíš
  • Máš zkušenosti s desingem webu nebo rovnou s tvorbou kompletních webových stránek
  • Chuť učit se je vítána
  • Node.js, Bootstrap, jQuery výhodou

Co nabízíme?

  • možnost kariérního postupu
  • zázemí stabilní a úspěšné firmy v Brně, mladý a přátelský kolektiv
  • lukrativní finanční ohodnocení + prémie dle výkonů
  • flexibilní pracovní doba, home office dle domluvy
  • zaškolení při nástupu, průběžné vzdělávání, jazykové kurzy
  • firemní akce, sick days, stravenky, nápoje, občerstvení a další..
  • typ úvazku: HPP, po domluvě možnost i jiné formy spolupráce
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost podílet se i na vývoji CMS frameworku
  • pracoviště Brno - centrum

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.