SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO ODDĚLENÍ (35-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Tachov

Máte zkušenosti se zákaznickým servisem? Práci na PC zvládáte bez problémů a domluvíte se anglicky? Pak hledáme možná právě Vás! Pošlete mi životopis na simkova@acjobs.cz a staňte se tak novým SPECIALISTOU ZÁKAZNICKÉHO ODDĚLENÍ (35-40.000 Kč)!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • podpora prodeje
  • řešení reklamací
  • vyřizování celého procesu objednávek
  • koordinace objednávek s výrobním plánem

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání
  • praxe alespoň 2 roky na obdobné pozici v zákaznickém servisu, plánování výroby, logistice či nákupu
  • komunikativní angličtina
  • znalost MS Office
  • analytické myšlení

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • 3x sick day
  • obědy zdarma
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • měsíční bonusy
  • příspěvek na dopravu

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.