MANAŽER MARKETINGU (60-80.000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Uherské Hradiště

Máte zkušenosti z marketingové/obchodní pozice? Měl/a jste na starosti produkty a domluvíte se anglicky? Tak zašlete životopis! Nadnárodní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici MANAŽER MARKETINGU (60-80.000 Kč)

Pracovní náplň

  • analýza prodejních a marketingových dat
  • zodpovědnost za produktou řadu
  • vyjednávání o cených, komunikace se zákazníky, distributory
  • podpora senior produktového manažera
  • zodpovědnost za objednávky, prognózu ziskovosti

Co požadujeme?

  • VŠ vdělání, nejlépe v obchodním, technickém oboru nebo marketingu
  • praxi v obchodní, produktové nebo marketingové oblasti
  • angličtinu na komunikativí úrovni
  • schopnost práce v různých programech
  • ochotu cestovat do zahraničí

Co nabízíme?

  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Home office
  • Týden dovolené navíc
  • Jazykové kurzy
  • Sickday
  • Roční bonus
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce: okres Uherské Hradiště

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.