MANAŽER LOGISTIKY A SKLADU / 110-130.000Kč

Neaktivní nabídka

110000 - 130000 Kč

Máte za sebou solidní zkušenosti v logistice, máte manažerské schopnosti? Nebojíte se zodpovědnosti a výzev při vedení celého oddělení logistiky? Máte v malíku řízení nákupních a logistických procesů, vedení a tvorbu finančního rozpočtu a celkový harmonogram skladové ho hospodářství. Je Vám blízké automotive odvětví? Pak hledáme právě Vás! Zašlete mi Váš životopis na malinska@acjobs.cz

Reagujte! Budete mezi prvními.
Služební auto

Pracovní náplň

  • Vedení celého oddělení logistiky
  • Plánování zakázek a jejich řízení
  • Zodpovědnost za nákup a optimalizaci skladových
    zásob
  • Tvorba harmonogramu a pořadí zakázek
  • Vedení skladového hospodářství
  • Zodpovědnost za včasné dokončení zakázek
  • Tvorba a dodržování finančního rozpočtu ve
  • Tvorba reportů

Co požadujeme?

  • VŚ/SŠ ekonomického nebo technického směru
  • Minimálně 2 roky v manažerských pozicích/ z prostředí
    logistiky
  • Znalost automotive prostředí
  • Dobrá znalost Německého jazyka slovem i písmem
    Nutností!
  • Znalost MS Office
  • Leadership a vedení podřízených

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Týden dovolen
  • Top manažerské benefity
  • Auto i k soukromým účelům
  • Stravenky
  • Vzdělávání
  • Zázemí stabilní mezinárodní firmy

  • Místo výkonu práce: Bor u Tachova

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.