FAJN BRIGÁDA V HOSPODĚ - M/Ž(odměna podle zkušeností)

mzdové ohodnocení

Prostějov

Máš zkušenosti v gastru nebo jenom chuť se zde realizovat? Nebojíš se práce v kuchyni ani za barem? Tak jsi přesně ten/ta, koho hledám na: FAJN BRIGÁDA V HOSPODĚ (odměna podle zkušeností)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Na začátku pomocné práce v kuchyni a za barem
  • Základní vaření (hranolky, pizza atd..)
  • Obsluha hostů
  • Mytí skla a nádobí

Co požadujeme?

  • Chuť pracovat - NUTNÉ (zbytek naučíme)
  • Ochotu pracovat odpoledne a o víkendu
  • Komunikativnost
  • Předchozí zkušenosti - výhodou

Co nabízíme?

  • Spolupráce na DPP/DPČ
  • NADSTANDARTNÍ hodinovou odměnu
  • Konzumace zdarma
  • Směny podle Vašich možností
  • Nástup možný ihned

  • Místo výkonu práce: Vrbátky