NEBOJSA DO TÝMU - OD 25.000KČ+PRÉMIE

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Litoměřice

Máš silné, šikovné ruce a zkušenosti s manipulační technikou? Nejsi cukrová panenka a práce ani v nepřetržitém a specifickém provozu tě nerozhodí? Pak jsi Borec, kterého potřebujeme - zašli mi životopis a doklepneme podrobnosti.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Čeká tě práce s výrobním odpadem - ale tenhle voní a dále se zpracovává
  • Budeš odpad převážet a skladovat tak, aby nedošlo k jeho znehodnocení
  • Vedeš evidenci veškerého materiálu
  • Pracuješ s manipulační technikou a naučíš se obsluhovat i naše další mašiny - lisy, váhy, překlápěče
  • Vše udržuješ na pracovišti v provozu schopném a čistém stavu
  • V práci pohoda - po práci čistá hlava

Co požadujeme?

  • Vzdělání u nás nerozhoduje
  • Praxe s manipulační technikou je potřeba - neplatný průkaz na VZV jsme schopni obnovit
  • Manuální zručnost, samostatnost, pečlivost
  • Ochota práce i ve venkovním prostředí - větru, dešti, sněhu, slunci bohužel neporučíme, ale materiál převézt a uskladnit musíme
  • Ochota práce na 3 směny nebo nepřetržitém provozu 12/Hod. včetně víkendů

Co nabízíme?

  • Nástupní mzda od 25.000 Kč/ po ZD navýšení
  • Mimořádné prémie
  • Až 8.000 Kč/ měsíční prémie
  • Směnné příplatky a příplatky za nepřetržitý provoz
  • 25 dnů dovolené
  • Stravenky
  • Vzdělávací kurzy
  • Zázemí pohodového podniku
  • Místo výkonu - Litoměřice

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.