DEVOPS ENGINEER

mzdové ohodnocení

Ostrava

V současné době pracujeme na vývoji cloudové platformy pro energetický průmysl a to s působností po celém světě. Zní ti to dobře? Tak se přidej k nám! Aktuálně hledáme parťáka do týmu, který nám pomůže s implementací a nasazováním tohoto systému.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Budeš pracovat v mezinárodním prostředí
  • Budeš monitorovat infrastrukturu
  • Provádět analýzu problémů
  • Pracovat s nejmodernějšími technologiemi
  • Provádět onboarding do Azure Cloudu a produkční nasazení

Co požadujeme?

  • Maturitu už máš a titul z VŠ nás taky potěší
  • Umíš s MS Azure, Azure Devops, Git
  • Znalost CI/CD, Docker, Kubernetes, Powershell
  • Umíš pracovat efektivně v týmu i samostatně
  • Očekáváme proaktivní přístup
  • Domluvíš se anglicky a to ústně i písemně
  • Výhodou je zkušenost s monitoringem/logováním

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní doba + HO
  • 25 dní dovolené
  • Finanční příspěvek na práci z domu
  • Roční bonusy, firemní akce
  • MultiSport karta, Cafeteria systém benefitů
  • Jazykové a jiné kurzy
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Kariérní růst v ČR i po celém světě
  • Notebook a mobilní telefon
  • Volno navíc v případě nutnosti
  • Slevy u našich partnerů

    Místo výkonu práce: Ostrava

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.