PŘÍPRAVÁŘ PRO ELEKTRO PROJEKTY

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte vzdělání elektro oboru? Chcete provádět přípravy staveb? Rádi byste pracovali pro stabilní mezinárodní stavební společnost a získali perspektivní zaměstnání? Pokud ano, neváhejte, pošlete nám svůj životopis a staňte se členem týmu na pozici: PŘÍPRAVÁŘ PRO ELEKTRO PROJEKTY

Pracovní náplň

  • Specifikace materiálů a subdodavatelů
  • Zpracování cenových nabídek
  • Zajištění subdodavatelů a přípravy podkladů pro SOD
  • Zajištění realizační dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně elektro zaměření
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Znalost stavebního zákona výhodou
  • Znalost AutoCAD
  • Znalost BIM, REVIT výhodou
  • Anglický jazyk výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené + 2 dny volna navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Pružná pracovní doba, možnost Home Office
  • Zaměstnanecký akciový program
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Sleva na firemní produkty
  • Stabilní a dlouhodobé pracovní uplatnění

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!