HR MANAGER (55-70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

55000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte pracovní změnu? Máte zkušenosti jako HR manager a láká Vás výrobní sektor? Domluvíte se anglicky? Pokud ano, tak nám dejte o sobě co nejdříve vědět a pošlete svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost hledá vedoucího lídra na pozici: HR MANAGER (55-70.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Kompletní podpora manažerům a zaměstnancům
  • Zastřešení celého náborového procesu
  • Zajišťování podkladů pro HR administrativní agendu
  • Podílení se na optimalizaci a zavádění nových HR procesů
  • Administrace dat v HR systému
  • Příprava HR reportů a statistik

Co požadujeme?

  • Min. 5 let praxe na obdobné pozici
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenost s náborem, HR marketingem
  • Znalost mzdové problematiky
  • Výborná orientace v zákoníku práce
  • Ideálně znalost systému SAP
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Bonusy/prémie
  • Stravenky
  • MULTISPORTKA
  • Firemní akce
  • Mnohé další

  • Nástup možný IHNED
  • Místo výkonu práce: Brno - jih

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.