TECHNIK BOZP

Neaktivní nabídka

38000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Havlíčkův Brod

Máte předchozí praxi na obdobné pozici? Zkratky BOZP, PO a ŽP Vám nejsou cizí? Hledáte novou pracovní výzvu a domluvíte se v pohodě anglicky? Tak se ukažte a dejte mi vědět! Do nadnárodní společnosti hledáme posilu na pozici: TECHNIK BOZP

Pracovní náplň

  • Řešení denní operativy BOZP a ŽP
  • Hledání a řešení potenciálních rizik
  • Implementace opatření ke zlepšení procesů
  • Implementace norem ISO
  • Projekty v rámci oblasti BOZP a ŽP
  • Úprava vnitřních směrnic, provozního řádu apod.
  • Implementace pravidel do interního systému

Co požadujeme?

  • Min. SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • Osvědčení o odborné způsobilosti v oblasti BOZP i PO
  • Znalost ISO norem
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost MS Office
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Dovolená 5 týdnů
  • Flexibilní pracovní doba
  • Notebook, Mobil
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu, penzijko
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Nástup možný ihned

  • Lokalitu: okres Žďár nad Sázavou