PRODUKTOVÝ PLÁNOVAČ S AJ (60-80.000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Máte zkušenost s vývojem nových produktů a domluvíte se anglicky? Máte vysokoškoleské vzdělání a praxi? Neváhejte a zašlete životopis! Výrobní firma hledá kolegu na pozici PRODUKTOVÝ PLÁNOVAČ S AJ (60-80.000 Kč)

Pracovní náplň

  • vývoj nových produktrů
  • odpovědnost za produktové platformy
  • plánování udržovacích aktivit pro ziskovost
  • vedení, příprava a prezentace projektů
  • spolupráce s kolegy napříč světem

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání techického směru
  • znalost procesu vývoje
  • anglický jazyk na komunikativní úrovní
  • praxe na podobné pozici
  • dobré prezentační schopnosti na úrovni top managementu
  • znalost MS Office

Co nabízíme?

  • profesní a osobní růst
  • podílení se na velkých rozvojových projektech
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na stravování, penzijní a životní přípojištění

  • lokalitu: Mikulov