KVALITÁŘ DO NÁKUPU (až 45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Opava

Hledáme borce, který se orientuje ve kvalitě a v nákupu :-) Pokud si na to troufnete, ráda si s Vámi o tom popovídám. Pošlete mi aktuální CV v ČJ a v AJ. Ozvu se!

Pracovní náplň

  • Více práce na kvalitě než v nákupu
  • Hlavně uvolňování dílů do výroby – vstupní kontrola + aktivní měření
  • Ze začátku více ve výrobě, část práce i v kancelářích
  • Samozřejmě participace na reklamacích ohledně nakupovaných dílů
  • Nákup dílů pro výrobu + komunikace s dodavateli
  • Vypracovávání 8D reportu
  • Budete na dodavatelských auditech – nutné vědět, co tam dělat
  • Účastníte se změnových řízení
  • Bude i papírování – faktury, dobropisy, reporting
  • Budete mít slovo k projektům v nákupu
  • Také budete kontrolovat, udržovat data v IS Sapu – znalost v tomto systému vítána

Co požadujeme?

  • Rádi bychom šikovného středoškoláka nebo i vysokoškoláka
  • Určitě praxe nebo alespoň teorie a povědomí o fungování kvality ve výrobní firmě + vědět a znát, co se děje na auditech, rozumět 8D reportům – nutné
  • Rozumět nákupním procesům také pomůže
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Práce s počítačem
  • NUTNÝ řidičák - aktivně se jezdí
  • Komunikativní člověk
  • Rozhodně nutné umět se orientovat v technické dokumentaci a v normách

Co nabízíme?

  • Mzda dle dosavadních zkušeností
  • Rádi i přidáme a navýšíme mzdu za šikovné pracanty
  • 25 dní volna
  • Zkrácená pracovní doba 37,5 hod týdně + pružná pracovní doba
  • Nabídneme silné zázemí
  • Rádi Vás budeme posunovat dále ve vzdělávání a školení
  • Propracovaný bonusový systém
  • Různé příplatky – doprava, penzijko, docházkový
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: Opavsko

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.