KONSTRUKTÉR DO VÝVOJE (45-65.000 KČ)

Neaktivní nabídka

45000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Máte SŠ vzdělání v technickém nebo strojírenském oboru? Máte již nějaké zkušenosti s konstrukcí? Jste komunikativní typ a anglický jazyk Vám nedělá problém? Tak hledáme právě Vás! Nadnárodní společnost hledá novou posilu na pozici: KONSTRUKTÉR DO VÝVOJE (45-65.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • spolupráce na specifických projektech
  • vývoj nových produktových platforem
  • práce ve 3D a 2D
  • tvorba kusovníků
  • komunikace a spolupráce se zahraničními kolegy
  • zlepšování stávajících produktů

Co požadujeme?

  • Vzdělání ve strojírenském nebo technickém oboru
  • Předchozí praxe na obdobné pozici
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost 2D a 3D
  • Znalost konstrukce plastových a lisovaných dílů
  • Znalost standardů vzorkování a FMEA
  • Komunikativnost a samostatnost

Co nabízíme?

  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost homeoffice
  • Prémie/Bonusy
  • Příspěvek na dopravu, penzijní pojištění, stravování
  • Individuální profesní rozvoj
  • Zvýhodněný tarif
  • Jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce: Pardubice