KONSTRUKTÉR S AJ (33 - 42.0000 KČ)

Neaktivní nabídka

33000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Tábor

Máte zkušenosti s konstruováním v CAD systémech? Domluvíte se anglicky? Chcete být součástí významné strojírenské společnosti? Pošlete mi svůj životopis a získejte nové místo! KONSTRUKTÉR S AJ (33 - 42.0000 KČ)

Pracovní náplň

  • vytváření technické dokumentace na svěřeném projektu
  • práce v CAD systémech, CATIA apod.
  • testování dle zákaznických požadavků
  • řízení procesu změn
  • zlepšování stávajících procesů s cílem snížit náklady

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ vzdělání
  • znalost konstrukce v CAD, CATIA
  • znalost materiálů a jejich vlastností
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy a prémie
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na dojíždění
  • možnost ubytování
  • firemní stravování

  • lokalitu okres Pelhřimov