MOKRÉ LAKOVÁNÍ NA 2 SMĚNY

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Do dvousměnného provozu hledáme zkušené lakýrníky. Máš zkušenosti s vysokotlakým i nízkotlakým lakováním? Chceš změnu a jistou práci? Tak nám pošli svůj životopis.

Pracovní náplň

  • Příprava na lakování jako broušení, odmašťování atd.
  • Samotné mokré lakování
  • Práce na 2 směny

Co požadujeme?

  • Minimálně SOU nejlépe technického směru
  • Praxe s vodou ředitelnými barvami vítána
  • Zručnost, pečlivost

Co nabízíme?

  • Pololetní odměny
  • 13. mzda
  • 28 dní volna
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijko
  • Firemní místo k rekreaci
  • Místo výkonu práce Plzeňsko

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.