TECHNOLOG VE STROJÍRENSTVÍ (OD 40.000 KČ)

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Karviná

Máte SŠ/VŠ vzdělání technického/strojírenského směru? Praxi z obdobné pozice? Komunikativní znalost AJ a nevadí Vám cestování? Zašlete nám svůj životopis! Stabilní společnost hledá kolegu na pozici: TECHNOLOG VE STROJÍRENSTVÍ (OD 40.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Analýza výrobních procesů
  • Návrh optimalizace výrobních vad
  • Tvorba technologických postupů
  • Práce s dokumentací
  • Spolupráce s kolegy

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání technického/strojírenského směru
  • Orientace ve strojírenství a technologii
  • Praxi z obdobné pozice
  • Komunikativní znalost AJ
  • Ochota učit se, cestovat
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na sport
  • Bonusy a prémie

  • Lokalitu: okres Karviná

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.