TESTER ŘÍDÍCÍCH JEDNOTEK S PYTHONEM

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Zajímá tě práce v automotive na zajímavých projektech? Chceš být u vývoje různých asistenčních nebo komfortních systémů ve vozech? Zajímá tě prostředí automatizovaných testů na speciálních testovacích zařízeních? Mluvíš anglicky a máš znalost Pythonu? Pak mi pošli svůj životopis a staň se součástí fajn týmu na pozici: TESTER ŘÍDÍCÍCH JEDNOTEK S PYTHONEM

Pracovní náplň

  • plánování, spouštění a vyhodnocení automatizovaných testů
  • analýza testů a případně návrhy na řešení
  • účast při vývoji automatizovaných testů
  • nastavení testovacích zařízení a jejich údržba

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ se zaměřením na elektro / informatiku
  • znalost Python
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • zájem o automotive a elektroniku

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené + Sick days
  • flexibilní pracovní dobu
  • vzdělávání a jazykové kurzy
  • příspěvek na stravování
  • Multisport kartu
  • možnost občasné práce na home office
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • systém Cafeteria
  • firemní akce a teambuildingy

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!