STROJNÍ TECHNIK Praha (až 80.000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Zajímáte se o automatizaci a robotizaci? Domluvíte se anglicky nebo německy? Víte, jak fungují výrobní linky nebo CNC stroje? Rádi byste měli na starost nové automatizované linky? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Nadnárodní rostoucí společnost hledá pro novou automatizovanou výrobu specialistu na pozici: STROJNÍ TECHNIK Praha (až 70.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • spolupráce při implementaci automatizované linky
  • zajištění plynulého chodu technologií
  • řešení kolizí
  • plánování kapacit
  • zaškolení pracovníků
  • pravidelná komunikace s dodavatelem

Co požadujeme?

  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • SŠ/VŠ technického směru
  • zaškolení v zahraničí
  • znalost CNC obráběcích strojů
  • zkušenost s automatizovanými linkami výhodou

Co nabízíme?

  • 13. mzdu
  • působení v nové automatizované výrobě
  • příspěvek na ubytování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky

  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha