APPLICATION ENGINEER (mzda dle zkušeností)

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Máte strojírenské vzdělání, jste technicky zdatní a rádi hledáte nová řešení? Komunikujete v anglickém jazyce? Pak hledáme právě Vás! Výrobní společnost právě hledá kolegu/kolegyni na pozici: APPLICATION ENGINEER (mzda dle zkušeností)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Diagnostika pohonů, motorů a jiných
  • Vyhodnocování, testování a seřizování
  • Řešení zákaznických auditů
  • Reporty

Co požadujeme?

  • Min. VŠ bakalářský titul v oboru strojního nebo elektrotechnického zaměření
  • AJ nebo NJ komunikativní znalost slovem i písmem
  • Zkušenost v automotive výhodou
  • Ochota vycestovat do zahraničí
  • Silné organizační a komunikační schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport karta
  • Pestré odměny a benefity

  • Místo výkonu: Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.