INŽENÝR KVALITY - SENIOR (75 - 95.000 Kč)

Neaktivní nabídka

75000 - 95000 Kč

mzdové ohodnocení

Tachov

Baví Vás dynamický obor automotive a máte v něm už spoustu zkušeností? Chcete při práci denně využívat němčinu? Hledáte nové zaměstnání u firmy, která je špičkou ve svém oboru? Tak neváhejte a pošlete mi svůj životopis. Zahraniční, neustále se rozrůstající automotive společnost hledá do svého kmene nového kolegu na pozici: INŽENÝR KVALITY - SENIOR (75 - 95.000 Kč)

Příspěvek na dovolenou

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za tým
  • Tvorba řízení dokumentace a její evidence
  • Reporting
  • Plánování a realizace interních auditů kontrola dodržování předpisů
  • Komunikace se zákazníkem
  • Kontrola efektivity a účinnosti přijatých opatření

Co požadujeme?

  • Výbornou znalost němčiny
  • Zkušenosti na obdobné pozici z automotive prostředí
  • Zkušenosti s plánováním a dokumentováním auditů
  • Rozhodnou a vyzrálou osobnost

Co nabízíme?

  • Služební automobil
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvky na rekreaci
  • Firemní vzdělávání včetně jazykových kurzů
  • Pružnou pracovní dobu

  • Místo výkonu práce: Stříbro