INŽENÝR KVALITY (50-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Teplice

Baví vás kvalita a vedení lidí? Máte angličtinu a zkušenosti z automotive? Hledáte možnost profesního růstu? Pošlete nám životopis na pozici INŽENÝR KVALITY (50-60.000 Kč)!

Pracovní náplň

  • Koordinace týmu kvality
  • Zavádění změn
  • 8D reporty, analýzy, nápravná opatření
  • Řešení reklamací
  • Audity
  • Reporting vedení společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Praxi z kvality z výrobní společnosti automotive
  • Zkušenosti s výkresovou dokumentací
  • Znalost 8D reportů, APQP, FMEA, PLP, SPC, Ishikawa, 5-Why, Pareto, MSA, PPF/PPAP
  • Normy IATF 16949, ISO9001, ISO14001, VDA

Co nabízíme?

  • Nadnárodní stabilní společnost
  • Možnost profesního růstu
  • Bonusy
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Dotované stravování
  • Vzdělávací kurzy
  • Lokalitu Teplice