LEAN PROJEKŤÁK - M/Ž(mzda dle zkušeností)

mzdové ohodnocení

Vsetín

Hledáte nové zaměstnání a novou pracovní výzvu? Máte technické vzdělání a zkušenosti s řízením projektů v duchu štíhlé výroby? Pojďte to zkusit k nám! Mezinárodní výrobní společnost hledá novou posilu na pozici: LEAN PROJEKŤÁK - M/Ž (mzda dle zkušeností)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Práce u významné společnosti

Pracovní náplň

  • práce na projektech
  • řízení projektů v duchu štíhlé výroby
  • zavádění LEAN procesů do výroby

Co požadujeme?

  • vzdělání technického směru
  • zkušenosti se štíhlou výrobou
  • praktická znalost LEAN metod
  • komunikativní angličtina
  • práce na PC

Co nabízíme?

  • mzda respektující úroveň znalostí a zkušeností
  • bonusy
  • flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na penzijko
  • příspěvek na stravování
  • cafeterie

  • místo výkonu práce: Valašské Meziříčí