SPECIALISTA BOZP a PLS Praha-východ

Neaktivní nabídka

50000 - 65000 Kč

Máte zkušenosti s řízením BOZP či PLS ve výrobní společnosti? Chcete ke své práci využívat nejmodernější nástroje jako např. virtuální realitu aj.? Domluvíte se anglicky? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: SPECIALISTA BOZP a PLS Praha-východ

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za BOZP / pracovně lékařské služby / stres management
  • návrhy preventivních opatření na pracovištích
  • řešení úrazů a jejich dokumentace
  • komunikace s příslušnými orgány
  • kontrola dodržování předpisů v rámci BOZP
  • práce na neustálém zlepšování bezpečnosti na pracovištích

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • středně pokročilá znalost anglického jazyka (komunikace se zahraničními kolegy)

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • možnost home office
  • flexibilní pracovní dobu
  • systém kafeterie
  • příspěvek na stravování
  • vzdělávací a jazykové kurzy
  • příspěvek na penzijní připojištění

  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha-východ