QUALITY ENGINEER

mzdové ohodnocení

Benešov

Máte již nějaké zkušenosti v oblasti řízení jakosti? Chtěli byste se v oboru dále rozvíjet? Nebojíte se komunikovat v anglickém jazyce? Pak neváhejte a zašlete nám Váš profil! Významná česká společnosti působící v oblasti výroby zdravotnických přístrojů obsazuje pracovní pozici: QUALITY ENGINEER

Pracovní náplň

    - zajištění kvality produktů
    - řešení kořenových příčin nekvality
    - nastavení nápravných opatření
    - kooperace při provádění validací speciálních procesů
    - neustálé zlepšování a zefektivňování výrobního procesu
    - spolupráce s týmem (mezinárodní úroveň)

Co požadujeme?

  • minimálně SŠ s maturitou
  • praxe v oblasti jakosti (kvality)
  • komunikativní angličtinu
  • empatii, samostatnost a rozhodnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • příspěvky na kulturu, zdraví i sport
  • přátelské prostředí

    Místo výkonu práce: Benešovsko
    Datum nástupu: Ihned/dle domluvy