NAV BUSINESS CONSULTANT

mzdové ohodnocení

Brno - město

Pronikat hlouběji do nejnovějších verzí MS Dynamics NAV/365 Business Central, navrhovat a analyzovat změny ve funkcích a cestovat po Evropě. O tom je role NAV Business Consultant pro mezinárodní společnost, která má s kancelář v Brně. A právě Brno má na starosti klíčové uživatele – jiné pobočky společnosti. V těchto pobočkách najdete nejen své klienty, ale zároveň i kolegy. Co může být lepší?

Pracovní náplň

  • Technická implementace na bázi MS Dynamics NAV/365 Business Central v Evropě
  • Analýza funkcionality a procesů s klíčovými uživateli (on-site & off-site)
  • Design a testování požadovaných změn ve funkcích ERP systému
  • Datamigrace ze současných ERP do nového NUS3 systému
  • Integrace NUS3 s dalšími satelitními systémy
  • Zaškolování klíčových uživatelů & dokumentace

Co požadujeme?

  • Znalost MS Dynamics NAV/365 Business Central na úrovni konzultanta
  • Zkušenost v projektech implementace a integrace ERP systémů je výhodou
  • Všeobecné IT dovednosti (Office, Excel – pokročilý, základy SQL)
  • Výborné komunikační dovednosti v českém/slovenském a anglickém jazyce
  • Týmovou orientaci a pro-klientský přístup
  • Ochotu cestovat po Evropě asi 30 % pracovního času

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené a 5 sick days k tomu
  • Pružná pracovní doba a home office až 50% času
  • Možnost seberealizace a nadstandardní finanční ohodnocení
  • Příležitost povečeření s kolegy evropských velkoměst během pracovní cesty
  • Multisport karta pro Vás a Vaši rodinu
  • Mobilní telefon dle Vašeho výběru
  • Ovoce, kávu a čaj vždy po ruce
  • Pozice vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Brno