TEAMLEADER (od 35.000+BONUSY)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Poohlížíte se po nové pracovní příležitosti? Chcete pracovat pro moderní společnost, kde jste v čistém prostředí, v teple a dostanete hromady benefitů? Můžete nabídnout alespoň nějakou praxi ve vedení lidí ve výrobě? Pak se přihlaste do výběrového řízení na pozici TEAMLEADER a pošlete mi Váš životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení operátorů na výrobní lince
  • Koordinace práce externím pracovníkům
  • Záznamy a kontrola dat v PC
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • Praxi na obdobné pozici výhodou
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Ochotu pracovat na 3 směny bez víkendů
  • ŘP sk B

Co nabízíme?

  • Po zkušební době APPLE IPHONE zdarma!
  • Volné víkendy
  • Směnné příplatky
  • Náborový příspěvek 20.000,-
  • 13. a 14.mzdu
  • Týden dovolené navíc
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Příspěvek na obědy
  • Příspěvek na masáže
  • Možnost příspěvku pro děti (na tábory, soukromé školky, apod.)
  • Příspěvek za to, že nekouříte
  • Příspěvěk za to, že darujete krev nebo kostní dřeň
  • Možnost výhodného mobilního tarifu i pro rodinu
  • Možnost firemních akcí
  • Možnost kariérního postupu

  • Místo výkonu práce: do 30ti km od Kolína