CNC SEŘIZOVAČ 1SMĚNA

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Zlín

Hledáme schopné CNC frézaře! Pokud chcete stabilní solidně ohodnocenou práci pouze na 1 směnu a máte alespoň základní znalost seřizování CNC a základní znalost některého z řídících systému ozvěte se a povím Vám víc! Rádi zaučíme i šikovné absolventy, kteří chtějí super start kariéry!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Práce na CNC fréze
  • Rozjezd nových projektů ve výrobě
  • Nastavení a korekce CNC stroje
  • Kontrola kvality výrobku

Co požadujeme?

  • SOU technického směru
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Zkušenost se seřizování CNC fréz výhodou
  • Základy některého programovacího jazyku výhodou

Co nabízíme?

  • Práci na ranní směnu!
  • Obědy zdarma - jídelnu máme v areálu firmy
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na letní rekreaci
  • Výhodné volání / tarify pro celou rodinu
  • Místo práce: Zlín město

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.