PROCESNÍ INŽENÝR (50-65.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte prokazatelnou praxi jako procesní inženýr? Angličtina je Váš druhý "rodný" jazyk? Hledáte nové pracovní uplatnění a kariérní posun? Zašlete svoje aktuální CV a reagujte tak na pozici! Stabilní mezinárodní spoelčnost hledá novou posilu do týmu na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR (50-65.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Plánování výrobních procesů, technologií a specifikace vhodných výr. zařízení
  • Dohled a podílení se na tvorbě kusovníků, technologických postupů
  • Spolupráce na tvormě FMEA a kontrolních plánů
  • Spolupráce při tvorbě dokumentací
  • Uplatňování přístupů LEAN, 5S, KANBAN apod.
  • Hledání zlepšení a implementace ve výrobních procesech

Co požadujeme?

  • Praxi na obdobné pozici podmínkou (ideálně automotive)
  • Min. SŠ technického směru
  • Znalost metodiky lean production
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Samostatnost, schopnost práce prod tlakem, komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijko
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Prostředí mezinárodní firmy
  • Multipass

  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Brno