ELEKTROMECHANIK - 1 SMĚNA (25-35.000 KČ)

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Frýdek Místek

Máte SŠ vzdělání v elektro oboru? Umíte číst v elektro dokumentaci a schématech? Chcete pracovat na jednu směnu? Pak hledáme právě Vás! Neváhejte nám zaslat životopis a staňte se kolegou v prosperující firmě na pozici: ELEKTROMECHANIK - 1 SMĚNA (25-35.000 KČ)

Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • Montáž a kompletace elektronických zařízení
  • Instalace software a testování výrobků
  • Práce s elektrotechnickou dokumentací
  • Práce s elektro schématy

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání v oboru elektro výhodou
  • Znalost výroby elektronických zařízení
  • Praxe na obdobné pozici - výhodou
  • Platná elektro vyhláška min. §5
  • Orientace v elektro dokumentaci

Co nabízíme?

  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Ranní směna
  • Příjemný a přátelský kolektiv
  • Mnoho dalších benefitů

  • Lokalitu: Frýdek - Místek

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.