KONSTRUKTÉR letadel Praha-východ

Neaktivní nabídka

43000 - 48000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máš SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru a baví tě konstrukce? Učíš se rád novým věcem, jsi aktivní a hledáš zajímavou práci, kde budeš moci uplatnit své zkušenosti? Pak hledáme právě tebe! Mezinárodní strojírenská společnost hledá do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici: KONSTRUKTÉR letadel Praha-východ

Pracovní náplň

  • Návrh konstrukčních řešení
  • Tvorba technických zadání pro vývoj komponentů
  • Spolupráce s technologickým, nákupním a
    výrobním oddělením
  • Zodpovědnost za navrhnutá řešení
  • Tvorba výkresové dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ideálně strojního zaměření
  • Praxi s konstrukcí komponent/přístrojů
  • Praxi s konstrukčním softwarem Catia, NX nebo Autocad
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Čtvrtletní bonusy
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Praha-východ