KONSTRUKTÉR VE VÝVOJI (50-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte VŠ vzdělání v technickém oboru? Máte zkušenosti se strojní konstrukcí a vývojem? Domluvíte se plynule anglicky a chcete jazyk aktivně využívat ve svém zaměstnání? Chcete mít možnost profesně růst nejen v rámci České republiky? Pak nám pošlete svůj životopis a staňte se součástí mezinárodní společnosti na pozici: KONSTRUKTÉR VE VÝVOJI (50-55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Spolupráce na projektech v oblasti mechanické konstrukce
  • Realizace vývojových projektů v oblasti jednoúčelových strojů
  • Návrh a realizace technických řešení dle požadavku klienta
  • Zpracování technické dokumentace v CAD systému Solid Works
  • Technické výpočty a analýzy
  • Spolupráce se zahraničními kolegy

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání – Strojírenství
  • Anglický jazyk – Pokročilá úroveň
  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalosti materiálů, slitin, polotovarů
  • Standardy jakosti a kvality ve strojírenství
  • Znalost MS Office

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 13. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Odborné kurzy a školení
  • Uplatnění pro absolventy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost cestování do zahraničí

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!