SPECIALISTA CHEMICKÉ TECHNOLOGIE - M/Ž(35-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Máte vysokoškolské vzdělání v chemickém oboru a zajímá vás role chemie v technickém průmyslu? Domluvíte se anglicky a rádi byste svou angličtinu denně používali v komunikaci se zahraničními kolegy? Úspěšná mezinárodní společnost hledá novou posilu na pozici: SPECIALISTA CHEMICKÉ TECHNOLOGIE - M/Ž(35-45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • hledání cesty ven z technologických problémů
  • testování nových postupů v laboratořích
  • zavádění otestovaných postupů do provozu
  • řízení práce svěřeného pracovního kolektivu

Co požadujeme?

  • VŠ v chemickém oboru
  • komunikativní angličtina
  • praxe na podobné pozici výhodou
  • řp sk. B
  • týmový duch

Co nabízíme?

  • mzda respektující úroveň znalostí a zkušeností
  • měsíční a roční bonusy
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • vzdělávací kurzy

  • místo výkonu práce: okolí Ústí nad Orlicí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.