SPECIALISTA NA SAP

mzdové ohodnocení

Uherské Hradiště

Jste zkušený administrátor systému SAP? Máte praxi s administrací systémů SAP FI, SD a MM? Domluvíte se anglicky? Pokud ano, jste náš člověk! Významná mezinárodní společnost přivítá nového kolegu na pozici: SPECIALISTA NA SAP

Česká firma

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za nastavení modulů SAP
  • Nastavování a testování programů
  • Realizace IT procesů
  • Evidence a analýza uživatelských programů a požadavků
  • Poskytování technické podpory
  • Reporting

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • Zkušenost s administrací systému SAP
  • Zkušenost s S4 HANA nebo SAP R/3;
  • Znalost FI, MM, SD
  • Základní znalost programování v ABAB
  • Znalost Office 365
  • Analytické uvažování
  • Znalost JavaScript nebo JAVA - výhodou
  • Aktivní znalost AJ - výhodou

Co nabízíme?

  • Možnost profesního a kariérního růstu
  • Týden dovolené navíc
  • Sick days
  • Příspěvek na penzijní připojištění, stravenky
  • Home office

  • Místo výkonu práce: Uherskohradišťsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.