ELEKTROÚDRŽBÁŘ (33-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

33000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Louny

Už za sebou máte nějakou praxi v oboru elektro?Máte vyhlášku 194 a §6? Hledáte pracovní změnu? Pokud ano, dejte nám o sobě co nejdříve vědět a pošlete svůj životopis! Do stabilní výrobní společnosti hledáme novou posilu na pozici: ELEKTROÚDRŽBÁŘ (33-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Prevence a údržba strojů a zařízení
  • Čtení technické dokumentace
  • Řešení akutních poruch ve výrobě
  • Drobné úpravy výrobního zařízení dle požadavků
  • Práce v nepřetržitém provoze

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Vyhlášku 194 Sb. §6
  • Praxi z výrobní společnosti
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Bonusy/prémie
  • 13. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce
  • Přátelské prostředí

  • Nástup možný: IHNED
  • Místo výkonu práce: 15 minut od lokality Louny