QA ENGINEER - TEAM LEAD

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Do nově vznikajícího týmu hledám nejen posilu, ale i budoucího Leada! Máš zkušenosti s automatickým testováním? Už jsi zkusil/a vedení týmu? Máš dobrou angličtinu a nebojíš se jí použit? Pokud odpovídáš ano, tak už na nic nečekej a pošli své CV: QA ENGINEER - TEAM LEAD

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení menšího QA týmu
  • práce na testování nového webovém rozhraní a mobilních aplikacích banky
  • nastavení QA autmatizace
  • Příprava testovacích scénářů.

Co požadujeme?

  • Víceletou praxi v QA engineeringu + min. 1 rok ve vedení.
  • Výbornou znalost testovacích frameworku - Selenium, Katalon, případně TestNG.
  • Zkušenost s unit testy a integračními testy.
  • Zkušenosti s budováním týmu výhodou

Co nabízíme?

  • Práci ve skvělém kolektivu.
  • Zajímavé mzdové ohodnocení.
  • Práce na HPP nebo IČ.
  • Zajistíme různé vzdělávací kurzy, školení.
  • Roční bonus za skvělé odvedenou práci.
  • Máme flexibilní pracovní dobu a můžete čas od času pracovat z domova.
  • Bude pro Vás připravený mobilní telefon a notebook.
  • Samozřejmě máme připravené další benefity (sick days, firemní akce a další).

    Místo výkonu: Praha