LOGISTIK PLÁNOVÁNÍ VÝROBY S AJ (33-37.000 Kč)

Neaktivní nabídka

33000 - 37000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Máte praxi v oblasti plánování výroby? Domluvíte se anglicky? Hledáte práci na 1 směnu? Pokud ano, tak nám o sobě dejte vědět a pošlete svůj životopis! Stabilní výrobní společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici: LOGISTIK PLÁNOVÁNÍ VÝROBY S AJ (33-37.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Plánování kapacit zakázek ve výrobě
  • Kontrola stavu plnění a dokončení výrobních zakázek
  • Řešení zákaznických objednávek
  • Zadávání transportu zakázek v interní systému
  • Komunikace s kolegy napříč společností
  • Reporting

Co požadujeme?

  • Praxe na podobné pozici
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni B1/B2
  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru
  • Znalost práce s MS Excel

Co nabízíme?

  • až 25 dní dovolené
  • Možnost HOME OFFICE
  • Bonusy/prémie
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Přátelské kolegy
  • Firemní akce

  • Nástup možný: IHNED nebo dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Chomutovsko