CONTROLLER V PODNIKOVÝCH FINANCÍCH - M/Ž(mzda dle zkušeností)

mzdové ohodnocení

Jičín

Máte zkušenosti z finančního controllingu a denní komunikace v angličtině vám nedělá problémy? Hledáte novou změnu a novou pracovní výzvu? Úspěšná mezinárodní společnost hledá novou posilu na pozici: CONTROLLER V PODNIKOVÝCH FINANCÍCH - M/Ž(mzda dle zkušeností)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • pravidelný měsíční a roční reporting
  • sledování nákladů
  • změnová řízení
  • spolupráce na auditech
  • vyhodnocení ekonomické návratnosti
  • práce na projektech
  • práce v SAP

Co požadujeme?

  • VŠ ekonomická - i absolvent
  • komunikativní angličtina
  • zkušenosti na pozici controllera - výhodou
  • pokročilá znalost MS Office
  • znalost SAP výhodou

Co nabízíme?

  • mzda respektující úroveň znalostí a zkušeností
  • finanční benefity
  • pružná pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • vzdělávací kurzy
  • závodní stravování

  • místo výkonu práce: Jičín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.