TECHNOLOG LAKOVNY (50-65.000 Kč)

50000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Tachov

Pohybujete se již nějaký ten pátek v oblasti technologií a engineeringu a baví Vás procesy v oblasti lakování? Hledáte stabilního zaměstnavatele, který se o své zaměstnance opravdu zajímá? Tak mi zašlete svůj životopis, protože právě hledáme nového TECHNOLOGA LAKOVNY (50-65.000 Kč)!

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za svěřený úsek - lakovna
  • Nastavení procesů
  • Zavádění nových výrobních technologií
  • Zvyšování efektivity výroby
  • Školení zaměstnanců

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání
  • Zkušenosti v oblasti engineeringu a lakování
  • Komunikativní angličtinu
  • Zkušenosti z výrobní společnosti nutností

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • 13.plat
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na penzijko
  • Měsíční bonusy
  • Jazykové kurzy
  • Závodní stravování

  • Místo výkonu práce: Stříbro