SERVISNÍ TECHNIK S AJ (VYHLÁŠKA § 5)

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Jste absolvent VŠ/SŠ elektro nebo strojní? Chcete pracovat pro společnost, působící na světovém trhu? Hledáte zajímavou práci, kde se budete profesně a osobně rozvíjet? Pracovali byste rádi na pozici SERVISNÍ TECHNIK? Pak jste ideální kandidát! Stabilní mezinárodní společnost hledá do svého týmu kolegu na pozici: SERVISNÍ TECHNIK S AJ (VYHLÁŠKA § 5)

Pracovní náplň

  • Komunikace se zákazníkem
  • Servisní výjezdy v rámci ČR i zahraničí (dle aktuálních projektů)
  • Zabezpečování garančních oprav na dodané elektro výzbroji (výkonová a řídící elektronika)
  • Agenda spjatá s reklamačním řízením
  • Diagnostika a analýza příčin závad včetně výměny vadného komponentu

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání elektrotechnická nebo strojní
  • Praxi v oboru elektrotechniky
  • Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. § 5
  • Anglický jazyk – středně pokročilá úroveň
  • Řidičský průkaz, aktivní řidič
  • Ochotu cestovat do zahraničí

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení + diety
  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Závodní stravování
  • Příspěvky na jazykové kurzy
  • Očkování
  • Vstupenky na nejrůznější akce
  • Příspěvky na penzijní či životní pojištění

  • Lokalita: Plzeňsko