VEDOUCÍ KVALITY (55-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

55000 - 60000 Kč

Máte zkušenosti na vedoucí pozici v kvalitě? Jste technicky zdatný člověk hovořící anglickým jazykem? Jste člověk komunikativní, organizačně schopný a odolný proti stresu? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti na pozici VEDOUCÍ KVALITY na Chomutovsku? Pak jste to právě vy, koho hledáme! Výrobní společnost hledá kandidáty na pozici: VEDOUCÍ KVALITY.

Pracovní náplň

  • řízení kvality a vedení podřízených pracovníků
  • správa veškeré dokumentace související s kvalitou
  • řešení zákaznických reklamací a realizace auditů
  • plánování preventivních opatření při neshodách
  • návrhy nápravných opatření a zajištění jejich realizace
  • provádění analýz a hodnocení ukazatelů kvality
  • komunikace s dodavateli i zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • pokročilou znalost anglického jazyka podmínkou (německý jazyk výhodou)
  • praxi na obdobné pozici - nutná
  • zkušenosti s vedením kolektivu
  • odbornou znalost nástrojů kvality
  • organizační schopnosti, spolehlivost
  • velmi dobré komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • Dovolená 5 týdnů
  • Bonus
  • Flexibilní pracovní doba
  • Občasný Home office
  • Pracovní notebook
  • Příspěvek na dopravu, penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Lokalitu: Klášterec nad Ohří