ELEKTROMONTÉR (30-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Kolín

Máte elektrotechnické vzdělání a alespoň drobné zkušenosti s montážemi? Chcete pracovat od pondělí do pátku a vracet se každý den domů? Chcete pracovat pro rodinnou společnost s jistotou zakázek? Pak mi pošlete svůj životopis a staňte se součástí týmu na pozici: ELEKTROMONTÉR (30-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • elektromontáže dle zakázky
  • práce s NN, optikou, telematikou a rozvaděči
  • práce s dokumentací

Co požadujeme?

  • min. výuční list v elektrotechnickém oboru
  • vyhlášku 50/78 min. §5
  • řidičák sk. B
  • alespoň malé zkušenosti v elektrotechnice

Co nabízíme?

  • 20 dní dovolené
  • za každý odpracovaný rok den dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • pravidelné prémie
  • místa na parkování pro zaměstnance
  • pravidelné teambuildingy
  • systém zaškolené

  • nástup možný IHNED nebo dohodou
  • sídlo společnosti: Kolín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!