INŽENÝR KVALITY S AJ (38-44.000 Kč)

Neaktivní nabídka

38000 - 44000 Kč

mzdové ohodnocení

Teplice

Pracujete v oblasti kvality? Domluvíte se anglicky na pokročilé úrovni? Hledáte práci v rodinné firmě? Pak nám o sobě dejte vědět a pošlete své CV! Stabilní mezinárodní společnost hledá vhodnou posilu na pozici: INŽENÝR KVALITY S AJ (38-44.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • aktivní komunikace se zahraničními zákazníky
  • řešení reklamací
  • tvorba nápravných a preventivních opatření
  • interní, externí audity, tvorba výstupních zpráv
  • aktivní komunikace s ostatními odděleními ve firmě
  • pravidelný reporting, vedení příslušné dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • odpovídající praxi ve výrobní společnosti
  • pokročilou znalost angličtiny
  • znalost nástrojů kvality – FMEA, 8D, PPAP, APQP
  • znalost ISO/TS 16 949, 9001

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • bonusy/prémie
  • zaškolení
  • stravenky
  • penzijko
  • rodinnou atmosféru

  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: Teplice