STROJNÍ ZÁMEČNÍK – ABSOLVENT - M/Ž(MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ)

Jste absolventem střední školy strojního oboru a hledáte své první zaměstnání, kde budete mít příležitost nastartovat svou kariéru? Orientujete se v technické dokumentaci a máte dobré logické myšlení? Chcete pracovat ve společnosti, kde budete mít přístup k nejmodernějším technologiím? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost, která patří mezi špičky ve svém oboru rozšiřuje svůj tým o nové kolegy na pozici: STROJNÍ ZÁMEČNÍK – ABSOLVENT- M/Ž

Pracovní náplň

  • mechanické práce na výrobních strojích
  • sestavování částí strojů a strojních zařízení
  • dodržování pořádku, BOZP a PO
  • práce dle technické dokumentace
  • reportování nadřízenému

Co požadujeme?

  • dokončené středoškolské vzdělání, ideálně v technickém oboru
  • dobré logické myšlení
  • schopnost samostatné práce
  • manuální zručnost
  • řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • závodní stravování
  • možnost ubytování
  • příspěvek na životní pojištění
  • možnost kariérního postupu

  • místo výkonu práce: Pardubicko