ZEDNÍK / BETONÁŘ (od 26.000 Kč)

Neaktivní nabídka

26000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máš zkušenosti s betonáží a úpravami stavebních povrchů? Chceš pracovat na jednu směnu a na jednom místě? Chceš mít víkendy volné? Jsi vyučený a práce je zároveň Tvým koníčkem? Je Tvoje odpověď ANO? Tak hledáme právě Tebe! Pro zavedenou mezinárodní společnost hledáme posilu do týmu pozici: ZEDNÍK / BETONÁŘ (od 26.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Výroba železobetonových prvků
  • Broušení, tmelení a jiné dokončovací práce
  • Dodržení stanovených termínů
  • Spolupráce s kolegy

Co požadujeme?

  • Výuční list nejlépe v oboru zedník
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci - výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Stravenky
  • Jednosměnný provoz
  • Práce ve vnitřních prostorách
  • Vánoční odměna
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Multisport karta

  • Nástup ihned nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!