SENIOR KONSTRUKTÉR/KA (MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ)

mzdové ohodnocení

Praha-západ

Máte strojírenské vzdělání, profesní zkušenosti s prací v 3D CAD systémech a hledáte nové výzvy v této oblasti? Domluvíte se anglicky a lákala by Vás spolupráce s profesionály v oboru? Hledáte prostor pro seberealizaci, bavil by Vás vývoj, konstrukce a tvorba nových částí pro komplexní technické systémy? Potom hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost hledá nového kolegu na pozici: SENIOR KONSTRUKTÉR/KA (MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Návrh a vývoj nových technických zařízení
  • Konstrukční práce a úpravy v 3D CAD programu
  • Vývoj a konstrukce jednoúčelových výrobních zařízení
  • Kooperace s vývojovým oddělením

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání strojního zaměření
  • Praxe na obdobné pozici
  • Praxe v systému CAD
  • Komunikativní znalost AJ
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Spolupráce s profesionály v oboru
  • Finanční bonusy, prémie a příplatky
  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Příspěvky na vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Praha - západ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.