ACCOUNT MANAGER - FIREMNÍ POJIŠTĚNÍ - HPP

Neaktivní nabídka

30000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenost s korporátním pojištěním a baví Vás komunikace s lidmi? Hledáte novou práci, která Vám nabídne možnost dále se rozvíjet? Chcete pracovat pro top společnost ve svém oboru? Pak nám pošlete Váš životopis! To vše najdete u nás! Česká společnost působící v oblasti pojišťovnictví hledá do svého týmu šikovného kolegu na pozici: ACCOUNT MANAGER - FIREMNÍ POJIŠTĚNÍ - HPP

Pracovní náplň

  • Péče o stávající zákazníky a udržování kontaktu - ne akvizice
  • Zaměření na podporu prodeje, rozvoj vztahů s partnery a pojistiteli
  • Úzká spolupráce s likvidátory pojištění
  • Práce s interní databází a MS Excel
  • Reporting vedoucímu pobočky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici v pojišťovnictví (segment průmyslového, korporátní pojištění)
  • Znalost práce na PC - Excel, Word
  • Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Spolehlivost, týmovost
  • Zájem o pojišťovnictví a seberozvoj

Co nabízíme?

  • Práci na HPP pro top společnost v oboru
  • Zajímavé mzdové ohodnocení - motivující odměny
  • Možnost kariérního růstu
  • Telefon, notebook
  • Stravenky
  • Slevy na pojištění
  • Pružnou pracovní dobu
  • Teambuildingové akce
  • Moderní pracovní prostředí

  • Místo výkonu práce: Brno a okolí (kanceláře v Brně)