CLOUD SPECIALISTA (až 85.000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 85000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete pracovat pro špičkovou firmu? V kolektivu, kde není nouze o humor a akci? Pokud splňujete co je potřeba, jste náš člověk!! IT firma patřící mezi jedničky ve svém oboru hledá nového kolegyu či kolegyni na pozici: CLOUD SPECIALISTA (až 85.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Poskytování technické podpory zákazníkům
  • Monitorování a podpora cloudové infrastruktury
  • Provoz a zajišťování prostředí virtuálních serverů
  • Poskytování a údržba operačních systémů
  • Provoz zálohovacích a úložných prostředí
  • Pomoc starším cloudovým specialistům s odstraňováním závad souvisejících s datovým centrem

Co požadujeme?

  • IT vzdělání
  • Zkušenosti s podporou uživatelů v prostředí Service Desk
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Zkušenosti s Windows či Linux
  • Znalot úložiště (NFS, iSCSI, NetApp) + Síť (LAN, dynamické směrování, brána firewall, VMware NSX)
  • Ochotu držet on cally
  • Teamové myšlení

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené + 5 sick day po zkušební době
  • Notebook
  • Mobilní telefon dle svého výběru a případně k soukromému využití
  • Pružnou pracovní dobu
  • Home office
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport karta i pro rodinné příslušníky
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce: Brno Londýnské náměstí