PROJEKŤÁK - DOPRAVNÍ STAVBY - I ABSOLVENT (30-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máš stavárnu a chceš se věnovat projektování? Hledáš spolehlivého zaměstnavatele, který Tě vše naučí a pomůže Ti profesně růst? Tak neváhej a přidej se do týmu! Pošli nám životopis a budeš: PROJEKŤÁK - DOPRAVNÍ STAVBY - I ABSOLVENT (30-40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Zpracování projektů ve všech stupních projektové dokumentace
  • Práce v programech AutoCAD a Civil 3D
  • Předprojektová příprava
  • Po zaučení možnost samostatného vedení projektů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru dopravních staveb
  • Znalost práce v AutoCAD + Civil 3D - výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Anglický jazyk - výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Motivační příspěvky a bonusy
  • Kafeterie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost využití Home Office
  • Flexibilní pracovní doba
  • Mobil a notebook
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Možnost kariérního růstu
  • Zvýhodněné podmínky u mobilního operátora

  • Lokalitu - Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.