ELEKTRODESIGNER - ŠANCE PRO JUNIORY (28-35.000 KČ)

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Nový Jičín

Máte vzdělání elektrotechnického směru a máte platnou vyhlášku §5 a výš? Orientujete se v elektro nebo technické dokumentaci a chcete se stát součástí přátelského týmu, kde můžete uplatnit své zkušenosti? Zašlete nám svůj životopis! Rodinná firma hledá kolegu na pozici: ELEKTRODESIGNER - ŠANCE PRO JUNIORY (28-35.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Kreslení elektro schémat
  • Správa databází
  • Zpracování nabídek
  • Administrativní podpora techniků

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ elektrotechnického směru
  • Minimálně vyhláška 50/1978 Sb. §5
  • Orientace v elektro dokumentaci
  • Znalost CAD systému
  • Praxe s PC Schematic nebo E-Plan - Výhodou
  • Anglický jazyk - mírně pokročilá úroveň
  • Chuť se rozvíjet

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování
  • Nadstandartní roční bonusy a prémie
  • Přátelské prostředí

  • Lokalitu: Mezi okresem Vsetín a okresem Nový Jičín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.